Sari la conținutul principal
Pro-Puppy 100 Tablete Supliment Nutritiv Pentru Caini

Pro-Puppy 100 Tablete Supliment Nutritiv Pentru Caini

40,00 RON

Momentan este disponibil la shop4pet.ro, la prețul de 40,00 RON.

Mergi la magazin (se deschide într-o filă nouă)
Prețuri verificate la 27 octombrie 2026
Urmărește evoluția prețului

Asigurati-i catelului dumneavoastra o dezvoltare sanatoasa cu Pro-Puppy 100 Tablete Supliment Nutritiv! Acest supliment special formulat ofera un amestec ideal de vitamine, minerale si aminoacizi, esentiale pentru cateii in crestere si catele in lactatie.

Ce spun experții

Veterinarii recomanda Pro-Puppy 100 pentru ca ofera un aport echilibrat de nutrienti esentiali, contribuind la o dezvoltare sanatoasa a catelusilor. Formula sa bogata in vitamine si minerale este ideala pentru sustinerea sistemului osos si a sanatatii generale.

Compara Preturi1 oferte

Istoricul prețului

Din 25 iulie 2026 · 2 înregistrări de preț

Cel mai mic preț
35,00 RON
shop4pet.ro · 25 iulie 2026
Prețul actual
40,00 RON
+5,00 RON (14%) față de minim
Cel mai mare preț
40,00 RON
shop4pet.ro · 5 septembrie 2026

Cel mai mic preț din perioada în care îl urmărim (din 25 iulie 2026) a fost de 35,00 RON, la shop4pet.ro, pe 25 iulie 2026. Prețul actual (40,00 RON) este cu 5,00 RON (14%) peste acest minim.

Beneficii

Pro-Puppy 100 Tablete este alegerea perfecta pentru a sprijini cresterea sanatoasa a catelusului dumneavoastra. Cu un gust delicios de ficat, aceste tablete sunt usor de administrat, fie ca le oferiti singure, fie amestecate cu hrana.

Ingrediente

  • Vitamine:
    • Vitamina A .... 400 UI
    • Vitamina D3 .... 40 UI
    • Vitamina B1 .... 0.3 mg
    • Vitamina B2 .... 0.3 mg
    • Vitamina B3 (Nicotinamida, PP) .... 3.0 mg
    • Vitamina B6 .... 0.04 mg
    • Colina (Vitamina B7) .... 1.2 mg
    • Biotina (Vitamina B8) .... 0.02 mg
    • Vitamina B12 .... 0.06 mg
    • Vitamina E .... 2.5 UI
    • Vitamina C .... 4.0 mg
  • Oligo-elemente:
    • Calciu (sub forma de dicalcium fosfat) .... 0.17 mg
    • Fosfor (sub forma de dicalcium fosfat) .... 0.097 mg
    • Fier (sub forma de sulfat de fier) .... 0.4 mg
    • Iod (sub forma de iodura de potasiu) .... 0.04 mg
    • Cobalt (sub forma de sulfat de cobalt) .... 0.008 mg
    • Cupru (sub forma de sulfat de cupru) .... 0.008 mg
    • Mangan (sub forma de sulfat de mangan) .... 0.04 mg
    • Magneziu (sub forma de sulfat de magneziu) .... 2.4 mg
    • Zinc (sub forma de oxid de zinc) .... 0.04 mg
  • Aminoacizi:
    • Arginina .... 0.8 mg
    • Lizina .... 0.8 mg

Valori nutritionale

NutrientCantitate per comprimat
Vitamina A400 UI
Vitamina D340 UI
Vitamina B10.3 mg
Vitamina B20.3 mg
Vitamina B33.0 mg
Vitamina B60.04 mg
Colina1.2 mg
Biotina0.02 mg
Vitamina B120.06 mg
Vitamina E2.5 UI
Vitamina C4.0 mg
Calciu0.17 mg
Fosfor0.097 mg
Fier0.4 mg
Iod0.04 mg
Cobalt0.008 mg
Cupru0.008 mg
Mangan0.04 mg
Magneziu2.4 mg
Zinc0.04 mg

Avertismente

A nu se lasa la vederea si indemana copiilor. A se pastra la temperatura mai mica de 25C. A se pastra in ambalajul original, bine inchis. A se feri de inghet. A se proteja de lumina. A nu se utiliza dupa data expirarii produsului marcata pe eticheta.

Avantaje

  • • Formula echilibrata de vitamine si minerale
  • • Gust placut de ficat pentru o palatabilitate ridicata
  • • Sprijina cresterea sanatoasa a catelusilor

Dezavantaje

  • • Nu se recomanda in caz de hipersensibilitate
  • • Poate fi disponibil doar in ambalaje de 100 tablete

Mod de utilizare

Pro-Puppy 100 Tablete se poate administra ca atare sau amestecat cu hrana.

Greutate caine (kg)Cantitate zilnica (comprimate)
51
102
203

Întrebări Frecvente

Este acest supliment potrivit pentru toate rasele de caini?

Da, Pro-Puppy 100 este formulat pentru a fi benefic pentru toate rasele de caini in crestere.

Pot administra acest supliment catelusului meu in timpul intarcarii?

Da, acest produs este ideal pentru catele in lactatie si poate fi administrat si cateilor in perioada de intarcare.

Cum trebuie pastrat acest produs?

A se pastra la o temperatura mai mica de 25C, in ambalajul original, ferit de inghet si lumina.

Acest supliment are efecte secundare?

In general, este bine tolerat, insa nu se recomanda in caz de hipersensibilitate la substantele active.

Recenzii și Comentarii

Ai încercat acest produs? Spune-ne experiența ta!

Fii primul care lasă o recenzie!

Vitamine & Suplimente Caini

Lypex este suplimentul ideal pentru cainii si pisicile tale, ajutandu-i sa aiba o digestie sanatoasa. Formula sa avansata cu enzime pancreatice ofera o absorbtie eficienta, sprijinind sanatatea gastrointestinala a companionului tau.

Preț: 422.99 RON
Vitamine & Suplimente Caini

Ipakitine este suplimentul ideal pentru a sprijini sanatatea rinichilor cainelui sau pisicii tale. Cu o formula special conceputa pentru a ajuta la gestionarea insuficientei renale cronice, acest produs poate fi un aliat de nadejde in ingrijirea animalului tau de companie.

Preț: 105.00 RON
Vitamine & Suplimente Caini

Calmex este suplimentul perfect pentru a ajuta cainele tau sa se simta mai linistit in situatii stresante. Cu o combinatie unica de aminoacizi si plante calmante, acest produs este creat pentru a aduce un plus de confort si relaxare prietenului tau patruped.

Preț: 47.85 RON
Vitamine & Suplimente Caini

Uroprotect este aliatul ideal pentru sanatatea sistemului urinar al cainelui sau pisicii tale. Acest supliment ajuta la mentinerea confortului si sanatatii, in special pentru animalele cu probleme renale sau infectii urinare.

Preț: 83.50 RON
Vitamine & Suplimente Caini

Impromune Pasta este aliatul perfect pentru a sprijini sistemul imunitar al cainelui sau pisicii tale. Usor de administrat si cu ingrediente de calitate, acest supliment este ideal pentru a ajuta animalul tau de companie sa se simta sanatos si plin de energie.

Preț: 106.56 RON
Vitamine & Suplimente Caini

Hepatogen Felin Canin este aliatul ideal pentru sanatatea ficatului cainelui tau! Acest supliment natural ajuta la mentinerea unei functii hepatice optime, asigurandu-se astfel ca prietenul tau patruped se simte bine si are energie. Cu ingrediente de calitate superioara, Hepatogen este o alegere de incredere pentru orice proprietar de animal de companie.

Preț: 93.56 RON
Vitamine & Suplimente Caini

Iubesti blana sanatoasa a cainelui tau? Suplimentul anti naparlire SHED-X de la Synergy Labs este solutia ideala pentru a-i oferi blanii stralucirea si vitalitatea de care are nevoie. Fara ingrediente artificiale, acest supliment lichid este usor de administrat si va ajuta la reducerea naparlirii, pentru un caine fericit si sanatos.

Preț: 54.00 RON
Vitamine & Suplimente Caini

Cobalin este un supliment esential pentru cainii care au nevoie de un plus de vitamina B12 si B9. Cu ajutorul acestui produs, poti sprijini sanatatea generala a catelului tau, oferindu-i nutrientii necesari pentru o viata activa si sanatoasa.

Preț: 115.99 RON
Pro-Puppy 100 Tablete Supliment Nutritiv Pentru Caini40,00 RON
Mergi la magazin (se deschide într-o filă nouă)

Fii la curent cu noutatile!

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru pentru a primi ultimele promotii!