Sari la conținutul principal
Hrana umeda Sanabelle cu Vita si Pui 400 gr

Hrana umeda Sanabelle cu Vita si Pui 400 gr

16,00 RON

Momentan este disponibil la shop4pet.ro, la prețul de 16,00 RON.

Mergi la magazin (se deschide într-o filă nouă)
Prețuri verificate la 22 octombrie 2026
Urmărește evoluția prețului

Rasfata-ti pisica cu hrana umeda Sanabelle cu Vita si Pui! Aceasta reteta delicioasa si usor digerabila, fara cereale, este perfecta pentru a oferi felinei tale o experienta culinara de neuitat.

Ce spun experții

Expertii recomanda hrana umeda Sanabelle datorita ingredientelor sale de calitate superioara si a retetei echilibrate, care sustine atat sanatatea digestiva, cat si sanatatea pielii si blanii. Aceasta hrana este ideala pentru pisicile pretentioase si contribuie la o viata activa si sanatoasa.

Compara Preturi1 oferte

Descriere Generala

Hrana umeda Sanabelle cu Vita si Pui este alegerea ideala pentru pisicile care merita doar ce e mai bun. Cu o combinatie savuroasa de carne proaspata si ingrediente naturale, aceasta hrana va incanta papilele gustative ale pisicii tale si va contribui la sanatatea sa generala.

Ingrediente

  • Carne proaspata de vita (30%)
  • Bulion de vita (30%)
  • Pui proaspat (14%)
  • Plamani proaspeti (12%)
  • Gat proaspat de rata (5%)
  • Inimi proaspete (4%)
  • Ficat proaspat (3%)
  • Minerale (1%)
  • Ulei de floarea soarelui (1%)

Beneficii

  • Fara cereale: Aceasta hrana este special conceputa pentru a fi usor digerabila, ceea ce o face potrivita si pentru pisicile cu sensibilitati alimentare.
  • Pentru o blana sanatoasa: Uleiul de floarea soarelui este cunoscut pentru efectele sale pozitive asupra pielii si blanii.
  • Reteta savuroasa: Combinatia de vita si pui ofera un gust deosebit, care va face ca ora mesei sa fie o adevarata placere pentru pisica ta.

Valori Nutritionale

IngredientProcent (%)
Carne proaspata de vita30%
Bulion de vita30%
Pui proaspat14%
Plamani proaspeti12%
Gat de rata proaspat5%
Inimi proaspete4%
Ficat proaspat3%
Minerale1%
Ulei de floarea soarelui1%

Avantaje

  • • Reteta fara cereale, usor digerabila
  • • Contribuie la sanatatea pielii si blanii
  • • Gust delicios de vita si pui

Dezavantaje

  • • Poate fi mai costisitoare decat alte variante de hrana
  • • Disponibila doar in cantitati limitate

Recomandari de utilizare

Pentru a asigura o alimentatie echilibrata, urmati recomandarile de mai jos:

Greutate pisica (kg)Cantitate zilnica (g)
2-3100
4-5150
6-7200
8-10250

Întrebări Frecvente

Este aceasta hrana potrivita pentru pisicile cu alergii alimentare?

Da, Sanabelle cu Vita si Pui este o reteta fara cereale, ceea ce o face potrivita pentru pisicile cu sensibilitati alimentare.

Poate fi oferita aceasta hrana pisicilor in varsta?

Da, aceasta hrana este usor digerabila si poate fi oferita si pisicilor in varsta.

Cum trebuie pastrata aceasta hrana dupa deschidere?

Se recomanda pastrarea hranei in frigider odata deschisa, pentru a-i mentine prospetimea.

Exista aditivi artificiali in aceasta hrana?

Nu, hrana Sanabelle nu contine aditivi artificiali, fiind realizata din ingrediente naturale.

Recenzii și Comentarii

Ai încercat acest produs? Spune-ne experiența ta!

Fii primul care lasă o recenzie!

Hrana Umeda Pisici

Rasfatati-va pisica cu Bewi Cat Conserva Peste 400 g, o hrana umeda delicioasa si sanatoasa, bogata in carne si peste de calitate superioara. Aceasta conserva nu doar ca va incanta papilele gustative ale pisicii, dar ii va oferi si o dieta echilibrata, perfecta pentru o viata activa si sanatoasa.

Preț: 10.14 RON
Hrana Umeda Pisici

Rasfatati pisica dumneavoastra cu hrana umeda Schesir plic Ton si Dorada in jeleu! Aceasta delicatesa contine fileuri de ton proaspat si dorada, oferind un amestec natural si irezistibil care va face papilele gustative ale felinei dumneavoastra sa danseze de bucurie.

Preț: 9.00 RON
Hrana Umeda Pisici

Hrana umeda Schmusy Vita in sos este alegerea perfecta pentru pisica ta, oferind un gust delicios si nutritie de inalta calitate. Cu carne de vita si ingrediente atent selectionate, aceasta hrana va satisface chiar si cele mai pretentioase gusturi.

Preț: 4.00 RON
Hrana Umeda Pisici

Rasfatati pisica dumneavoastra cu hrana umeda Remi somon si pastrav! Aceasta delicatesa nu doar ca ofera o alimentatie completa, dar si o explozie de arome pe care pisicile le adora. Cu ingrediente de calitate, este alegerea perfecta pentru a-i satisface pofta.

Preț: 5.00 RON
Hrana Umeda Pisici

Rasfatati-va pisica cu fileurile Brit Care in zeama delicioasa, imbogatite cu carne de rata si ingrediente sanatoase. Aceasta hrana umeda super-premium nu doar ca ofera o experienta culinara deosebita, dar contribuie si la sanatatea generala a felinei dumneavoastra.

Preț: 4.70 RON
Hrana Umeda Pisici

Pisicile tale merita doar ce e mai bun, iar Brit Care Cat Fillets in Jelly Choice Chicken With Cheese le va incanta cu fiecare inghititura. Aceasta hrana umeda delicioasa combina puiul suculent cu branza cremoasa, oferind o experienta gastronomica de neuitat pentru felinele tale iubitoare de gusturi fine.

Preț: 4.70 RON
Hrana Umeda Pisici

Royal Canin Maine Coon Adult hrana umeda este alegerea perfecta pentru pisicile din aceasta rasa majestuoasa. Cu o formula special conceputa pentru a satisface nevoile nutritionale ale pisicilor adulte, acest produs va oferi companionului tau o masa delicioasa si sanatoasa.

Preț: 72.72 RON
Hrana Umeda Pisici

Rasfatati-va pisica cu GOURMET Gold Cons Mousse Peste, o delicatesa culinara care transforma fiecare masa intr-o experienta de neuitat. Fiecare conserva este o combinatie perfecta de texturi si arome, special creata pentru a satisface chiar si cele mai pretentioase gusturi ale pisicilor.

Preț: 3.69 RON
Hrana umeda Sanabelle cu Vita si Pui 400 gr16,00 RON
Mergi la magazin (se deschide într-o filă nouă)

Fii la curent cu noutatile!

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru pentru a primi ultimele promotii!