Sari la conținutul principal
Eat&Fun Recompense Caini Duck Hollow Rolls 110 g

Eat&Fun Recompense Caini Duck Hollow Rolls 110 g

12,72 RON

115,64 RON/kg

Momentan este disponibil la petmagazin.ro, la prețul de 12,72 RON.

Mergi la magazin (se deschide într-o filă nouă)
Prețuri verificate la 3 ianuarie 2026
Urmărește evoluția prețului

Rasfatati-l pe catelul dumneavoastra cu snack-ul Eat&Fun Recompense Caini Duck Hollow Rolls! Aceste rulouri delicioase cu carne de rata nu doar ca sunt o recompensa perfecta, dar contribuie si la igiena dentara a catelului.

Ce spun experții

Expertii recomanda Eat&Fun Duck Hollow Rolls datorita ingredientelor de calitate si a beneficiilor pentru igiena dentara. Aceste snack-uri sunt o alegere excelenta pentru a recompensa catelul intr-un mod sanatos si gustos.

Compara Preturi1 oferte

Beneficii

  • Rulouri delicioase: Snack-uri cu un invelis din carne de rata, care va incanta papilele gustative ale catelului dumneavoastra.
  • Igiena dentara: Ajuta la controlul acumularii de tartru si placa bacteriana, asigurand o respiratie proaspata si dinti sanatosi.
  • Recomandate pentru cainii de talie mica si medie: Perfecte pentru orice catel, indiferent de marimea acestuia.

Ingrediente

  • Faina de porumb 40%
  • Faina de cartofi dulci 17%
  • Rata 37%
  • Glicerina 4%
  • Ulei vegetal 0,05%
  • Lecitina 1%
  • Calciu carbonat 0,01%
  • Vitamina E 0,5%
  • Aditivi alimentari: 5'-ribonucleotida disodica 0,12%, sorbat de potasiu 0,05%, propionat de calciu 0,14%, coloranti naturali 0,03%

Valori nutritionale

IngredientProcentaj (%)
Faina de porumb40%
Faina de cartofi dulci17%
Rata37%
Glicerina4%
Ulei vegetal0,05%
Lecitina1%
Calciu carbonat0,01%
Vitamina E0,5%

Avantaje

  • • Rulouri delicioase din carne de rata
  • • Contribuie la igiena dentara
  • • Ideale pentru caini de talie mica si medie

Dezavantaje

  • • Nu sunt destinate cainilor de talie mare
  • • Poate fi necesara supravegherea la consum pentru cainii care pot inghiti rapid

Recomandari de utilizare

Snack-urile Eat&Fun Duck Hollow Rolls sunt ideale ca recompense ocazionale sau pentru antrenamente. Asigurati-va ca oferiti o cantitate adecvata in functie de greutatea catelului dumneavoastra.

Greutate caine (kg)Cantitate zilnica (g)
575
10120
20200

Întrebări Frecvente

Ce tip de carne este utilizata in aceste snack-uri?

Snack-urile contin un invelis din carne de rata, care ofera un gust delicios.

Sunt aceste snack-uri potrivite pentru caini cu alergii?

Este recomandat sa consultati medicul veterinar inainte de a introduce un nou produs in dieta cainelui, mai ales daca are alergii.

Cat de des pot fi oferite aceste snack-uri catelului meu?

Aceste snack-uri pot fi oferite ocazional ca recompense sau in timpul antrenamentelor.

Sunt aceste snack-uri sanatoase pentru dinti?

Da, aceste rulouri ajuta la controlul tartrului si a placii bacteriene, contribuind la o igiena dentara mai buna.

Recenzii și Comentarii

Ai încercat acest produs? Spune-ne experiența ta!

Fii primul care lasă o recenzie!

Snackuri si Recompense Caini

Descoperiti deliciile oferite de Eat&Fun Recompense Caini Duck Delights Small Bones, snack-uri perfecte pentru catelusul dumneavoastra! Aceste mini recompense cu un invelis savuros din carne de rata vor incanta orice caine de talie mica, oferindu-le in acelasi timp o igiena dentara adecvata.

Preț: 12.72 RON
Snackuri si Recompense Caini

Rasfatati-va catelul cu deliciile din carne de pui de la Eat&Fun! Aceste oscioare mari nu doar ca ofera o gustare delicioasa, dar ajuta si la mentinerea igienei dentare, fiind perfecte pentru dinti sanatosi si fericiti.

Preț: 16.99 RON
Snackuri si Recompense Caini

Rulourile umplute cu pui Eat&Fun sunt recompense delicioase si sanatoase pentru catelul tau. Cu un invelis savuros si beneficii pentru igiena dentara, aceste snackuri sunt perfecte pentru a rasfata si a contribui la sanatatea danturii prietenului tau patruped.

Preț: 13.99 RON
Snackuri si Recompense Caini

Ofera-i catelului tau o recompensa delicioasa si sanatoasa cu Eat&Fun Recompense Caini Pui Si Cod Sandwich! Aceste fasii gustoase din carne de pui si cod sunt perfecte pentru toate talile de caini, fiind atat un rasfat cat si un ajutor in momentele de stres.

Preț: 12.72 RON
Snackuri si Recompense Caini

Pedigree Dentastix Mediu este recompensa perfecta pentru cainele tau de talie medie! Cu o textura speciala si o forma unica, aceste snackuri nu doar ca ii vor incanta gustul, dar vor contribui si la sanatatea dentara a prietenului tau patruped.

Preț: 8.90 RON
Snackuri si Recompense Caini

Recompensele pentru caini Mr. Bandit TWISTER cu gust de iepure sunt alegerea perfecta pentru a rasfata si motiva blanosul tau. Delicioase si sanatoase, aceste gustari sunt ideale pentru a oferi o doza de energie si distractie intre mese.

Preț: 57.72 RON
Snackuri si Recompense Caini

Recompensele pentru caini Mr. Bandit SUSHI sunt o alegere perfecta pentru patrupedul tau mofturos! Cu un gust delicios de iepure si peste, aceste gustari sanatoase vor aduce bucurie si energie in viata cainelui tau.

Preț: 58.88 RON
Snackuri si Recompense Caini

118,71 RON/kg

Rasfata-ti cainele cu Pedigree Rodeo, o gustare delicioasa si sanatoasa, perfecta pentru a-i arata cat de mult il iubesti! Forma sa unica, impletita, si savoarea irezistibila vor face ca fiecare moment de rasfat sa fie unul special.

Preț: 8.31 RON
Eat&Fun Recompense Caini Duck Hollow Rolls 110 g12,72 RON
Mergi la magazin (se deschide într-o filă nouă)

Fii la curent cu noutatile!

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru pentru a primi ultimele promotii!